Prodej, Rodinné domy K DEMOLICI, pozemek 1.009m² - Veselí nad Moravou - Milokošť

Sekule 46, Veselí nad Moravou - Milokošť | 200 m²

ID DL071P
Kontakt
prodáno
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

V malebném kraji moravského Slovácka se nachází klidné město Veselí nad Moravou s kompletní občanskou vybaveností, v jeho části Milokošť pro vás máme v exkluzivním zastoupení původní dům z roku 1864 určený k demolici.
Zastavěná plocha je 200 m2, celková plocha souvisejících pozemků je 1.009 m2.
Dům je připojen na vodovod, kanalizaci, elektřinu. Plynové vedení je v místě, je však nutné se připojit pod komunikací. V zahradě je původní kamenná studna s hloubkou 6 metrů. Na zahradě je také přízemní sklep k uskladnění potravin.

V bezprostředním okolí najdete množství cyklostezek a míst vhodných k procházkám s rodinou či ke sportu. Město Veselí nad Moravou má obecní úřad s rozšířenou působností, vyřídíte tu tedy občanku, pas i přihlásíte auto:-) Jedná se o dopravní uzel pro vlakovou dopravu směr Uherské Hradiště, Hodonín, Brno či Myjavu. V obci je k dispozici mnoho dětských hřišť, cyklostezky, skatepark, plavební centrum Baťův kanál, fotbalový stadion, koupaliště i in-line bruslařský ovál.

Nemovitost je ve stavu k demolici, pochází z roku 1864 a je v téměř původním stavu, z těchto důvodů uvádíme PENB štítek G.

Majitel si vyhrazuje právo výběru kupujícího. Prohlídky jsou možné kdykoliv po předchozí domluvě i o víkendech. Nemovitost je v druhé povodňové zóně, není tedy problém ji pojistit ani financovat hypotékou, kterou pro vás rádi zajistíme. Cena je včetně provize RK, obsahuje kompletní právní servis včetně advokátní úschovy a jednání na katastru nemovitostí.

KategorieRodinné domy
LokalitaSekule 46, Veselí nad Moravou - Milokošť
OkresHodonín
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná200 m²
Plocha pozemku1.009 m²
Plocha zastavěná200 m²
Plocha zahrady809 m²
Počet podlaží1
Stav objektuK demolici
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Sekule 46
Veselí nad Moravou - Milokošť
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře