Prodej, Rodinné domy, 182m² - Hrdlív

Hrdlív | 153 m²

ID DL015P
Kontakt
prodáno
+ provize RK

Dovoluji si vám nabídnout krásný rodinný dům z roku 2009, který se nachází v obci Hrdlív, jen cca 5 km od Slaného. Nabízí vám příjemné uspořádání 4+1 jež rozděluje podlahovou plochu o velikosti 125 m2. Dům stojí samostatně na pozemku o velikosti 880 m2, zastavěná plocha je 187 m2.

Součástí domu je také prostorná garáž se samostatným vstupem do domu i na zahradu. Vytápění je řešeno elektrickým podlahovým topením v kombinaci s přímotopy. Každá místnost má individuální nastavení topení. V obývacím pokoji přispívá k tepelné pohodě i krb.
Svod dešťové vody ze střechy potěší každého ekologa... tato voda se dále zužitkovává k technickému provozu domu (splachování, praní atd…). Odpadní vody zadržuje septik. Teplou vodu upravuje elektrický bojler. Dům není napojen na plyn, přípojku však najdeme na hranici pozemku.

Vstup do domu je řešen oddělenou chodbou, dále plynule navazuje na obytný prostor a kuchyň s jídelnou (obývací pokoj 30 m2, kuchyň s jídelnou 23,9 m2). Dále za kuchyní pak najdeme jak technickou místnost, spíž, 2x koupelnu s WC. Pak samostatné obytné místnosti (ložnice 14,5 m2, dále pokoje 11,1 m2 a 11,7 m2). V ložnicích plovoucí podlahy, v ostatních místnostech dlažba. Vnitřní uspořádání je příjemně řešeno s ohledem na praktičnost, vše je po ruce. Z kuchyně můžeme projít pohodlně na zahradu.

Zahrada je na jižní části pozemku a je tedy stále plná sluníčka. Velikost je ideální pro rodinu s dětmi, tedy prostor na pískoviště, herní prvky a třeba i bazén. Avšak je zde i dostatek prostoru k užitku, záhonky, okrasné dřeviny a další.

V domě je zaveden internet, televizní signál zajišťuje satelit. V domě je příprava na počítačovou kabelovou síť, dále kompletní příprava rozvodů na EZS. Lokalita nabízí příjemné bydlení blízko přírody a zároveň je to jen kousek do města Slaný (5km), případně je možno využít skvělé dostupnosti do Prahy (po silnici R7) cca 15 minut jízdy. Poblíž domu se nachází zastávka autobusu se spojením do Kladna, Slaného – nyní nově součástí PID (linky 608, 609). V obci je k dispozici Mateřská škola, základní škola pak ve Slaném nebo blízkých Vinařicích. Nejbližší potraviny, COOP v Třebichovicích.

Dům je možné financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením vám rádi pomůžeme. Zajišťujeme kompletní právní servis včetně advokátní úschovy a jednání na katastru nemovitostí.

Ukazatel energetické náročnosti (PENB štítek) - nyní probíhá vyhotovení štítku, údaj bude aktualizován. Cena domu je uvedena bez provize RK. Daň z nabytí hradí kupující.
Prohlídky jsou možné kdykoliv, po předchozí domluvě i o víkendu.

KategorieRodinné domy
LokalitaHrdlív
OkresKladno
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná153 m²
Plocha podlahová125 m²
Plocha pozemku880 m²
Plocha zastavěná187 m²
Počet podlaží1
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSkeletová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB186 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb

Lokalita

Hrdlív
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře