Prodej, Pozemky pro bydlení, 881 m² - Bukovany

Bukovany | 881 m²

ID DL059P
Kontakt
prodáno
včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání

V atraktivní lokalitě mezi Jílovým u Prahy a Benešovem, poblíž Týnce nad Sázavou je klidná obec Bukovany na jejímž okraji, poblíž lesa, nabízíme soubor pozemků (781 + 100 m2) určených k výstavbě.
Pozemky nejsou zasíťovány. Elektřina, voda, kanalizace s možným připojením je pod asfaltovou komunikací s možností zásahu do tělesa komunikace cca 02/2023. Pozemek protíná záložní vodovodní hřad, jehož přeložka se řeší a nebude tak bránit výstavbě. Náklady na přeložku hřadu jsou cca 200.000 Kč.
Pozemek má obdélníkový tvar, nachází se hned u lesa na konci místní komunikace. Nabídne tedy absolutní klid. Avšak je to jen kousek k hlavní silnici do Týnce, kde se nachází veškerá občanská vybavenost.
Základní škoda cca 1,2 km, mateřská škoda cca 2 km, lékař 2 km, lékárna 2,5 km, pošta 3 km. Obchody i bankomat cca 2 km. Autobus 800m, vlak 3 km. Dojezd autem do Prahy (40 km) je cca 40 minut.
Při více zájemcích o koupi si majitel vyhrazuje právo vybrat si dle nejvyšší nabídky.

Nabízíme kompletní realitní servis včetně advokátní úschovy, zajistíme poradenství k financování a další služby. Prohlídky jsou možné kdykoliv, po předchozí domluvě i o víkendu.

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaBukovany
OkresBenešov
Plocha pozemku881 m²
ZástavbaObytná

Lokalita

Bukovany
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře