Prodej, Byty 2+kk, 41 m² - Praha - Modřany

Urbánkova 3363/53, Praha - Modřany | 41 m²

ID DL072P
Kontakt
prodáno
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme ke koupi byt 2+kk a výměrou 46m2 v pražských Modřanech v nově zrenovovaném a zatepleném panelovém domě. Byt se nachází v desátém patře dvanáctipodlažní budovy, k dispozici jsou 2 výtahy. Součástí je prosluněný balkón (2,5m2), stejně jako okna je orientovaný na jih, což zajišťuje, že se na něm bude mimořádně dařit rozličným druhům rostlin, jako například květinám, bylinkám ale i různým druhům zeleniny. Koupelna a samostatná toaleta jsou v původním stavu - nový majitel je si tedy může zrekonstruovat dle svého gusta:-)
Kuchyň je vybavena jednoduchou linkou. Z chodby je přístupný oddělený pokoj o velikosti 12,5m2 se vstupem na balkón. Na patře se nachází i skladovací komora o výměře 2,4m2, do které se lze dostat přímo z bytu.
Celé patro před vstupem do bytových jednotek je uzamykatelné a je tedy pro využití jen pro majitele bytových jednotek. Je zde možnost tu tedy bezpečně uskladnit kočárek a další.

Atraktivní umístění v lokalitě poblíž Modřanské rokle nabízí možnost procházek s rodinou či domácími mazlíčky. Oblast je vhodná pro rodiny s dětmi, to dokazují především dvě mateřské školy, základní škola a dům dětí a mládeže v bezprostřední blízkosti. Přestože se nemovitost nachází uprostřed zastavěné oblasti, obklopuje ji množství zeleně, hned vedle je umístěno dětské hřiště spolu s malou loukou vhodné pro zkracování si dlouhých chvil. V okolí je umístěno množství obchodů a restaurací, mimo jiné i kadeřnictví, hračkářství a jiné. Necelých 10 minut autem od komplexu se nachází Poliklinika Modřany a pobočka České pošty.

Nedaleko od domu se nachází několik autobusových zastávek – nejbližší je vzdálena necelých 5 minut. Jezdí odtud autobusy směrem na metro C Kačerov, metro B Smíchovské nádraží či na tramvaj směrem do centra. Poblíž se buduje také nová zastávka metra D. Přímo z letiště sem zajíždí i noční autobusový spoj, který jede i přes zastávky jako jsou například Petřiny, Vypich, I. P. Pavlova či Pankrác.

Vytápění je zajištěno ústředním topením. Zálohy pro SVJ včetně fondu oprav jsou ve výši 3.100 Kč (fond oprav 837 Kč), zálohy na elektřinu jsou cca 800 Kč. PENB štítek C.

Odkaz na videoprohlídku můžete naleznout doplňkových informacích k inzerátu.

Zajistíme pro vás také kompletní finanční servis, poradenství s hypotékou i pojištěním. Cena je včetně provize RK, obsahuje kompletní právní servis včetně advokátní úschovy a jednání na katastru nemovitostí.

KategorieByty 2+kk
LokalitaUrbánkova 3363/53, Praha - Modřany
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná41 m²
Počet podlaží13
Podlaží umístění10. NP
Stav objektuDobrý
BudovaPanelová
Poloha objektuV bloku
ZástavbaObytná
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB64 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb

Lokalita

Urbánkova 3363/53
Praha - Modřany
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře