Profesionální prezentace nemovitostí

Profesionální a kvalitní prezentace je klíčová pro úspěšný prodej nebo pronájem nemovitosti. Proto mimo naše webové stránky inzerujeme naše nemovitosti na různých portálech – sreality.cz, reality.idnes.cz, realitycechy.cz, realitymorava.cz, pronajem.cz, jenreality.cz a dalších.

Naší další specializací jsou sociální sítě, včetně reels odkazů. Nabízíme placené zobrazení reklamy na konkrétní cílovou skupinu a oblast. Naši odborníci připravují jednotlivé kampaně na míru dané nemovitosti, s ohledem na její výjimečnost a kvalitu. Zaměřujeme se na kontaktní kampaně na Facebooku, Instagramu a TikToku. Videoprezentace propagujeme také na YouTube kanálech.

Profesionální fotograf připraví několik desítek kvalitních fotografií. 3D prohlídky probíhají pomocí technologie Matterport. Samozřejmostí jsou panoramatické fotografie pořízené dronem a plánky interiéru ve 3D.

Umíme také vytvořit 3D vizualizaci nemovitostí ve výstavbě. Zájemci si tak mohou prohlédnout, jak bude daná nemovitost vypadat po svém dokončení.

Pro developerskou výstavbu bytů či domů nabízíme ucelený systém prezentace na speciálně vytvořených webových stránkách k danému projektu.

Příklady kvalitní prezentace nemovitostí naleznete v naší sekci realizovaných obchodů.

Finance & Reality Lorenc s.r.o.
Finance & Reality Lorenc s.r.o.
Tupolevova 893/18
199 00
Praha