Prodej, Rodinné domy - novostavba, 90 m² - Žáky - Štrampouch

Žáky - Štrampouch | 90 m²

ID DL076P-5GLOB
Kontakt
8 500 000 Kč
včetně kompletního právní servisu a advokátní úschovy, včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu

V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme krásný dům ve výstavbě. Dům se prodává jako hotový komplet na klíč, konečný stav odpovídá vizualizacím.

Aktuálně probíhá finální úprava zahrady a pokládka zatravňovací a zámkové dlažby na pozemku.

Stavba se nachází v klidné části obce Žáky-Štrampouch v blízkosti Kutné Hory. Na pozemku o celkové velikosti 1.510 m2 bude prostorný dům se zastavěnou plochou 110 m2 a užitnou plochou 90 m2 se 3 ložnicemi (13,6 m2, 12 m2, 12 m2), prostorným obývacím pokojem (28 m2), prádelnou, samostatným WC a koupelnou, podlahová plocha je tedy 85 m2. K odpočinku slouží zahrada s krásným venkovním posezením a pergolou orientovanou na západ, které přijdou vhod zejména v horkých letních měsících. K dispozici je několik parkovacích míst a praktický zahradní domek je součástí ceny. Vizualizace odpovídá barevnému provedení včetně polohy stavby na pozemku.

Na domě jsou instalovány fotovoltaické panely včetně bateriového úložiště instalovaného v technické místnosti, vytápění je pak řešeno elektřinou. Fotovoltaická elektrárna je také již zahrnuta v ceně. Na pozemku je vybudována vsakovací jímka na dešťovou vodu. Kanalizace je tlaková, vodovod městský, elektřina jak vlastní tak také připojení na klasickou síť. Elektrické topení je realizováno podlahovým topením v kuchyni a obývacím pokoji a koupelně. Ostatní pokoje budou vybaveny topnými panely/přímotopy.

Dům je stavěn jako klasická a poctivá robustní dřevostavba, všude jsou dřevěné profily a to i včetně vnitřních příček, konstrukce je tedy těžší a stabilnější. Dělící stěny jsou protihlukové. Žádné příčky nejsou jen ze sádrokartonu. Celková tloušťka izolace vnějších stěn je 28 cm. Stínění od sluníčka vám zajistí elektricky ovládané předokenní rolety.

Energetický štítek je prozatím v kategorii C se spotřebou 122 kWh/rok. Po dostavbě očekáváme klasifikaci A či B.

Přímo v obci se nachází mateřská škola a hned 2 autobusové zastávky, z toho jedna je jen pár kroků od nemovitosti, ze kterých se pohodlně dostanete např. do Čáslavi, kde se nachází veškerá občanská vybavenost. Naleznete zde nespočet obchodů (Lidl, Penny, Kaufland), mimo jiné se zde skrývá letní koupaliště, zimní stadion a lesopark. Dále je zde i gymnázium, střední odborné školy, knihovna a autoškola. Okolí plné zeleně láká možností pro procházky s rodinou a dětmi anebo pro pěší turistiku. Výhodou je i blízkost již zmíněné Kutné Hory, která je proslulá svou krásou.

Cena obsahuje provizi realitní kanceláře včetně kompletního právního servisu a advokátní úschovy, jednání na katastru nemovitostí a převod energií na nového vlastníka. Prohlídky domu jsou možné prakticky kdykoliv po předchozí domluvě.
Rádi vám poradíme s financováním nákupu přes hypotéku či s pojištěním nemovitosti.

KategorieRodinné domy
LokalitaŽáky - Štrampouch
OkresKutná Hora
Velikost4 pokoje
Plocha užitná90 m²
Plocha pozemku1.510 m²
Plocha zastavěná110 m²
Plocha zahrady1.400 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaDřevěná
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok kolaudace2024
Rok výstavby2024
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB122 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb

Lokalita

Žáky - Štrampouch
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře