najdete nás
na Facebooku

Prodej, Pozemky pro bydlení, 982m² - Vysoký Újezd u Prahy, Ev.č.: DL066P

DJI_0839
DJI_0833 kopie
DSC09592
DSC09593
DJI_0838 kopie
DSC09597

Popis

V atraktivní lokalitě mezi Prahou a Berounem, v oblasti CHKO Křivoklátsko a Českého krasu, se nachází poklidná, nově zbudovaná obec Vysoký Újezd, na jejímž okraji nabízíme pozemek o velikosti 982 m² určený k výstavbě. Jeden z mála volných pozemků s orientací zahrady na jihozápad!
Pozemek je plně zasíťovaný. O měkkou vodu se stará vodárna Káraný. Obec také disponuje vlastní novou čističkou odpadních vod.

Pozemek má obdélníkový tvar a nachází se mimo veškeré hlavní komunikace v nově vymezené oblasti pro výstavbu. Nabízí krásný výhled do krajiny, zahrada je na jihozápad a má jen dva sousedy - je na okraji nové zástavby.
Vysoký újezd má ve svém okolí mnoho lesů a přírody - skýtá tedy absolutní klid. Po nově zbudované asfaltové komunikaci se hravě dostanete do centra obce, odkud dojedete do Prahy během půlhodiny. V obci je pošta, prodejna potravin, škola a školka, dětské hřiště a prémiový golfový resort. Dostupnost centra Prahy po D5 je 25km, Letiště Praha Ruzyně 20km, Beroun s plnou občanskou vybaveností 15km.
Dále se zde nachází autobusová zastávka, ze které se pohodlně dostanete do Prahy a zpět. Vlaková zastávka je vzdálena zhruba tři kilometry.

Prohlídky jsou možné kdykoliv. Pozemek je možné financovat hypotékou se kterou vám rádi pomůžeme.

David Lorenc

Kontaktujte makléře

David Lorenc+420 724 440 463
[email protected]
6 990 000 Kč+ provize RK, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaRochlova, Vysoký Újezd
OkresBeroun
Plocha pozemku982 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceTelefon, Internet, Kabelová televize, Kabelové rozvody
DopravaDálnice, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace