najdete nás
na Facebooku

Prodej, Pozemky pro bydlení, 671 m² - Roztoky, Ev.č.: DL030P

DL030P_013

Popis

Nabízíme stavební pozemek o výměře 671 m2, který se nachází v rezidenční oblasti Roztok. Na pozemek je přístup jak ze severní, tak také z jižní strany. Ze severní strany je přístup po zpevněné komunikaci a jde zde přivedena voda a elektřina. Z jižní strany je přístup po dlážděné nové komunikaci, kde se nachází i volná parkovací místa. Na pozemek je zavedena kanalizace, jež je rozvedena i na druhý protilehlý konec pozemku, včetně jímky a rozvodů na pozemku.

Dle územního plánu je možné na tomto pozemku vystavět až 3 podlažní rodinný dům (i dvougenerační) či viladům s vícero byty. Možná zastavěnost až 30%.

Roztoky jsou malé městečko na levém břehu Vltavy. V místě je veškerá občanská vybavenost, školy (800m, 1,5 km), školky (600m, 900m…), lékaři (1 km). Pošta 1,5 km. V docházkové vzdálenosti prodejna Tesco.
Roztoky nabízí také možnosti sportovního vyžití, dojezd na cyklostezku u Vltavy (přívoz Klecánky), přírodní lokality Řivnáč a Stříbrník s možností procházek s dětmi či jinými domácími mazlíčky.
Případně můžete navštívit historické památky Roztocký zámek anebo středověké hradiště Levý Hradec. Roztoky nabízí také mnohá sportovní vyžití včetně krytého bazénu v nově zrekonstruovaném kongresovém centru.

Dojezd do Prahy autem je cca 10 minut. Dále možnost návazné dopravy přes příměstskou MHD až na metro Dejvická. Případně vlakové spojení s dojezdem do Prahy za 10 min na stanici Holešovice, dále pak až na Masarykovo nádraží v centru (nyní s výlukou 22 min).
Celková velikost pozemku je 671 m2.

Majitel si vyhrazuje právo prodat pozemek nejvyšší nabídce.
Cena je uvedena včetně provize RK, daň z nabytí hradí kupující.

David Lorenc

Kontaktujte makléře

David Lorenc+420 724 440 463
[email protected]
připravujemevčetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaPod Vodojemem, Roztoky
OkresPraha-západ
Plocha pozemku671 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
KomunikaceDlážděná
DopravaSilnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace, Septik