Prodej stavebního pozemku Brumovice

Brumovice | 500 m²

ID 00010
Kontakt
1 299 000 Kč
včetně DPH, bez poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v obci Brumovice, okres Břeclav. Dojízdnost do Brna cca 35 min. V obci je autobusová zastávka IDS JMK a vlaková zastávka je za obcí. V obci je celková občanská vybavenost škola, školka, obchod potraviny, hospoda, fotbalové hřiště, venkovní posilovna, dětské hřiště.

Velikost pozemku se můžu dle dohody upravit geometrickým plánem, může být od 400 m2 do 500 m2. Pozemek má šířku ve spodní části 9,5 metrů z ulice po cca 15 metrech od ulice se rozšiřuje na 12,5 metru. Na pozemku jsou vysázeny švestky a hrušky.

Ze sítí elektřina před pozemkem, voda a kanál v ulici před pozemkem.

Exkluzivní možnost vlastnit pozemek pro bydlení v klidné oblasti Brumovic. S rozlohou 500 m² poskytuje dostatek prostoru pro výstavbu Vašeho vysněného domu. Tato lokalita je ideální pro ty, kteří hledají kousek přírody a klidu, ale zároveň si chtějí udržet přístupnost do města. Pozemek se nachází v blízkosti veškeré občanské vybavenosti a je vhodný jak pro rodinné domy, tak pro rekreační chaty. Využijte této unikátní příležitosti a začněte stavět svůj vysněný domov!

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaBrumovice
OkresBřeclav
Plocha pozemku500 m²
Poloha objektuŘadový
ZástavbaObytná

Lokalita

Brumovice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře