Investice a správa majetku

Investice jsou budoucnost. Ať už máte k dispozici pár stokorun nebo jednorázovou vyšší částku, vždy se vyplatí každou investici detailně probrat s odborníkem. Ukvapená rozhodnutí a sjednávání investic s neznámými lidmi přes telefon, je vždy cestou do pekel...

Naše společnost se zabývá investičním poradenstvím pro všechny typy klientů. Od drobných střadatelů až po velmi movité investory.

Nabízíme širokou škálu investičních příležitostí, od tradičních investičních produktů, jako jsou akcie, dluhopisy nebo nemovitosti, až po alternativní investice, jako je investiční alkohol, drahé kovy nebo virtuální měny.

Pro naše klienty spravujeme investiční portfolia v objemu 100+ milionů korun. 
Zajišťujeme pravidelné investování, ale také jednorázové vklady do vybraných a doporučených portfolií. Kompletní výběr investičních nástrojů a doporučení zpracujeme rádi i pro vás - kontaktuje nás formulářem níže.

Dále zajišťujeme veškeré vhodné nástroje pro zajištění na důchod. Dokážeme pro vás sjednat a spravovat Doplňkové penzijní spořeni (Penzijní připojištění), pravidelné investice. Také pro vás umíme správně nastavit nový penzijní produkt DIP - na kterém můžete uspořit velké finanční prostředky na daních. 

Pro firmy umíme nastavit a sjednat zaměstnanecké benefity a v tomto kontextu upravit i smlouvy zaměstnancům.

Kromě investičního poradenství nabízíme také komplexní správu nemovitého majetku. Pružně zajistíme vše od výměny ověřených nájemníků, přes hlídání termínů povinných revizí a zajištění pravidelné kontroly technického stavu nemovitosti až po pojištění majetku.

Spolupracujeme s celou řadou odborníků z různých profesí. Proto vám můžeme doporučit vhodného řemeslníka nebo jiného odborníka, za jehož kvalitní práci bez obav ručíme. Umíme i urychleně řešit havarijní situace.

Kontaktujte nás pomocí formuláře, brzy se vám ozveme s termínem osobní či online schůzky.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle GDPR

Finance & Reality Lorenc s.r.o.
Finance & Reality Lorenc s.r.o.
Tupolevova 893/18
199 00
Praha